• Oğlum Kampta!!!!!!


  Atamı dün Bursa'da 8 yıldır yapılan Kent Gönüllüleri Gençlik kampına bıraktık. Tam 10 gün birlikte olamayacağız. Ben ki
  Ata'nın 13 yıllık hayatında toplamda sadece 6 gece dışarıda bırakmış bir anneyim. 2 şer geceden 4 gece Anneanne de, 1 gece teyzede, 1 gece de babaanne de. OFFFF OFFFF nasıl geçecek bakalım.
  Ata'nın kişisel gelişimine iyi geleceğini düşündüğümüz için böyle bir kampa göndermek istedik. Bir de çok uzakta olmasınistedik. Hem yanımızda olsun hemde olmasını istedik. Kamp Uludağ Üniversitesinin hemen karşısında. Seneye belki daha uzak bir yerler düşünülebilir. Ama ilk sene bir görmek istedik.
  Kampı beklediğimden daha organize buldum. Daha ağaçlık buldum. Hiç ağaç yok diye düşünmüştüm. 24 kişi bir çadırda kalacaklar. Kendi yataklarını toplayıp, gerekirse kendi
  çamaşırlarını yıkayacaklar. Cep telefonu, bilgisayar,MP3, MP4 player falan yok. Süperrr.
  İncelemek isterseniz işte
  adresi:
  http://www.kentgonulluleri.org/

8 yorum:

 1. Adsız dedi ki...

  Ayyy Nilaycim desene Ata tatilde :) Sen hiç merak etme, bana bir alo de, ben hemen bakayım Ata Ağbimize, kesinlikle Ata için çok faydalı bir tatil olacak bu. Sende gönlünü ferah tut, kopuyorlar bizden bu veletler, sen değil de ben senden ders almam gerek. Opuyorum çok seni.

 2. derya dedi ki...

  Canımmm benim bende sizleri çokkk özledim bu kamp işi süpermiş inşallah çok eğlenir.Benim küçük oğlan 10 yaşında 13 olunca inşallah bende yollarım kocaman öpüyorum...

 3. Damak Tadı dedi ki...

  Çok iyi olmuş Ata için canım..Umarım çok eğlenceli geçer..Ayrılık konusuna gelince,şimdiden kendini alıştırman gerekir canım..Düşünsene farklı bir il de ünv.kazandığını..Neyse Allah ayırmasın sizleri tatlım..Kocaman sevgilerle..

 4. Tijen dedi ki...

  Tez zamanda kavuşasınız. Ama Ata için de ne güzel bir şey. Çok iyi etmişsiniz yollamakla.

 5. Betül dedi ki...

  Ne güzel olmuş. İnsan çok özlüyor ama biz de ulaşma imkanı bile çok güç olan bir adaya göndermiştik 2 yaz üst üste. Hepimiz birlikte öğreniyoruz işte.
  Sağlıkla kavuşmanız dileğimle Nilay'cığım.

 6. Banu Durgunlu dedi ki...

  Bence çok iyi olmuş Nilaycım...
  Hem ona,hem size iyi tatiller:)
  Öperim yakışıklımı ve seni.

 7. Flame dedi ki...

  Allah kavuştursun canım. Seni çook iyi anlıyorum. Ata için güzel olacak ama o yüzden mutlu ol..

 8. armina dedi ki...

  Allah kavuştursun canım, inşallah kampta güzel günler geçirir.